Pomoc dla Ukrainy

Drodzy Parafianie!

W całej Polsce bardzo wiele osób włącza się w pomoc Ukrainie oraz tym wszystkim, którzy z powodu wojny szukają schronienia dla siebie i swoich dzieci w bezpiecznym miejscu. Również i nasza parafialna wspólnota bardzo chętnie włącza się w tę pomoc. Zebraliśmy kwotę 18.300 zł. na rzecz potrzebujących na Ukrainie i przekazaliśmy ją Caritas Polska. Kilkanaście rodzin z naszej parafii pod swój dach przyjęło rodziny z Ukrainy. W niedzielę 13 marca odbyło się w kościele spotkanie, na którym podjęliśmy decyzję wsparcia finansowego rodzin, które przyjęły uchodźców z Ukrainy. Zostało założone subkonto naszej parafii, na które możemy wpłacać dobrowolne ofiary. Do tego konta zostali upoważnieni nasi parafianie: Pan Piotr i Pan Przemysław.

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy

Nr konta 19 8142 0007 0302 9391 2000 0102

SWIFT: POLUPLPR

Osoby lub rodziny, które chciałyby przyjąć kogoś do swojego domu i ofiarować schronienie bardzo prosimy o kontakt z biurem parafialnym.

Każda pomoc jest bardzo ważna i za każdą bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy.